چسب بتن قیمت انواع چسب بتن کلینیک بتن ایران

قدم اول در خصوص خرید و فروش این محصول ، در نظر گرفتن نیاز شماست. باید در نظر بگیرید این محصول را در چه مواردی قرار است استفاده کنید. از خواص مهم و کاربردی این محصول می‌توان به افزایش چسبندگی در بتن، افزایش نفوذپذیری بتن در برابر عوامل محیطی، کاهش انقباض و جمع شدگی، افزایش خاصیت الاستیسیته، افزایش دوام در مقابل عوامل فیزیکی و شیمیایی و… اشاره کرد. از این چسب به عنوان لایه پیوندزا در ترمیم سازه‌های بتنی استفاده می‌شود. چسب لاتکس ویژه نیز نوعی از این چسب است که مایع غلیظ امولسیونی بوده و به منظور تهیه ملات آب بند، ساخت ملات‌های چسبیده روی بتن، ترمیم ملات‌های قدیمی و… استفاده می‌شود. احتمالا بسیاری از افراد پس از خرید چسب بتن طرز استفاده صحیح از آن را ندانند.

چسب بتن قیمت انواع چسب بتن کلینیک بتن ایران

به طوری که در ضخامت های بالا استفاده از چسب های بتن بصورت لایه لایه می باشد. به منظور خرید چسب بتن از شهر مفتول تنها کافیست از طریق تماس با شماره 37556_021 با کارشناسان فروش در ارتباط باشید و پس از دریافت مشاوره رایگان، سفارش خود کلیک را ثبت کنید. همچنین به صورت آنلاین می‌توانید از سایت شهر مفتول پس از ورود اطلاعات و مشخصات محصول، خرید خود را ثبت کنید. در ادامه پس از آن که چسب با آب رقیق شد، سیمان و شن و ماسه را به آن اضافه کرده و به طور کامل مخلوط کنید. ملات به دست آمده به طور معمول حاوی 5 تا 20 درصد سیمان است. در نهایت قبل از این که ملات را روی بتن بزنید، سطح بتن را به یک لایه چسب آغشته کنید.

  • قدم اول در خصوص خرید و فروش این محصول ، در نظر گرفتن نیاز شماست.
  • چسب های بتن اب بندی و استحکامی جهت کنترل دانه بندی بتن برای سازه های ابی مناسب و پیشنهاد می گردد.
  • از ویژگی های دیگر چسب بتن بالا بردن مقاومت های کششی و خمشی بتن، جلوگیری از ایجاد ترک در بتن و تبله کردن و افزایش عمر سازه های بتنی می باشد.
  • این چسب شامل محلول‌های کلوئیدی از پلیمرهای مختلف در آب است.
  • مهمترین خاصیت چسب بتن تولید چسبندگی قابل توجهی در بتن یا ملات است كه خود عامل افزایش چسبندگی بتن یا ملات جدید درحال اجرا است.
  • توجه کنید که چسب بتن باید دور از نور مستقیم خورشد و همچنین در دمایی بین 4 تا 5 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

میزان مصرف ایده آل بر طبق فرمول‌های مهندسی شده و با توجه به استانداردها و حتی تجربیات پروزه‌های مختلف به دست می‌آید. برای چسب بتن میزان بهینه مصرف چیزی بین ۵ الی ۲۰ درصدی وزن سیمان است. این میزان تفاوت در مقدار استفاده می‌تواند مربوط به غلظت مورد نظر، مواد اولیه چسب بتن، کیفیت و… باشد.

چسب کاشت میلگرد الوان ا Alvan anchoring adhesive

جزء اول بر پایه اپوکسی اکریلات و جزء دوم بر پایه هاردنر بتن و پلی آمین است. از این چسب نیز به عنوان ایجاد اتصال کننده‌ای قوی بین بتن قدیمی و بتن جدید استفاده می‌شود. کاربرد اصلی این چسب کاشت آرماتور و بولت بر روی سطوح عمودی و افقی، پر کردن شکاف‌ها و مواردی از این قبیل است.

سپس کم کم، آب را به این ملات اضافه کنید تا اختلاط صورت بگیرد. برای ساخت بتنی جدید در کنار بتن قدیمی بهترین گزینه در جهت اتصال محکم و ساختار قوی آن‌ها در کنار هم است. شركت شيمی ساختمان با بیش از 40 سال تولید فرآورده های شیمیایی صنعت ساختمان سابقه درخشانی در سازندگی و آبادانی ایران عزیز دارد.

کاربرد و ویژگی های چسب بتن