مسمومیت با محلول لوله بازکنی راه های درمان آن مرزاگشاس

در این صورت احتمالا نیاز به باز کردن اتصالات لوله ها برای خارج کردن مواد جمع شده داخل لوله است، یا باید از دستگاه لوله بازکنی استفاده شود. پس انتخاب مایع لوله بازکن مناسب مهم است و کار خیلی ساده ای هم نیست. می خواهیم طرز تهیه ی محلول لوله بازکن خانگی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید گرفتگی لوله ی خود را حتی الامکان بدون نیاز به لوله بازکن های شیمیایی موجود در بازار حل کنید. در این مقاله از لوله بازکن های شیمیایی و قوی هم صحبت خواهیم کرد. البته برای بهره بردن از بهترین محلول لوله بازکنی به شما پیشنهاد می کنیم که از محلول های داخل بازار استفاده کنید. اما اگر گرفتگی لوله های منزل شما مقدار کمی هست می توانید از روش زیر استفاده کنید.

در هر حالت، اکیدا پیشنهاد می‌شود که از اسید لوله باز کن برای رفع گرفتگی لوله استفاده نکنید. اگر تصور می‌کنید بهترین لوله بازکن خانگی اسیدهای مختلف و قوی هستند، دست نگه دارید. روشی که در ادامه به آن می‌پردازیم، بارها از قویترین محلول لوله بازکن اسیدی که به آن فکر می‌کنید، موثرتر و قابل اعتمادتر است. به طور کلی گرفتگی لوله های فاضلابی علل مختلفی دارد اما عمده ترین علت برای ایجاد گرفتگی در لوله ها ورود مواد زائد یا اشیاء به داخل لوله فاضلاب می باشد.

  • اما اگر از لوله کشی ساختمان خودتان مطمئن هستید مواد لوله بازکن صنعتی می توانند گزینه خوبی باشند.
  • بعد سرکه را در لوله ای که جوش شیرین ریخته اید بریزید و راه لوله را با دستمال بگیرید.
  • یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردترین محلول‌های لوله بازکن است و برای باز کردن گرفتگی لوله‌های فاضلاب آشپزخانه و حمام و همچنین چاه توالت مورد استفاده قرار می‌گیرد و بوی بد فاضلاب را نیز از بین می‌برد.
  • استفاده از یک ماسک ضخیم و چند لایه که کاملا صورت شما را بپوشاند، یک نکته مهم هنگام لوله بازکنی ارزان لوله بازکنی است.

حتی یک نشت کوچک توالت می تواند به مرور زمان منجر به هدر رفت آب قابل توجهی شود. درب مخزن خود را بردارید و چند قطره رنگ خوراکی را در پشت مخزن بریزید. کاسه توالت را بررسی کنید تا ببینید آیا آب رنگی از مخزن به داخل کاسه نشت کرده است یا خیر. این محلول نیز یکی از بهترین محلول‌های موجود در بازار است و ساخت کشور آلمان می‌باشد.

معایب استفاده از مایع لوله بازکن صنعتی

مسمومیت با محلول لوله بازکنی راه های درمان آن مرزاگشاس

اما در صورت برطرف نشدن گرفتگی، این امر می تواند برای ما مشکل بزرگی ایجاد کند و هزینه لوله بازکنی روی دست ما بگذارد. پس لازم است هنگامی که راه آب آشپزخانه یا حمام و دستشویی دچار گرفتگی جزیی می شوند تلاش کنید هرچه زودتر مشکل را برطرف نمایید. البته در برخی موارد، این گرفتگی ها به خاطر بی توجهی همسایگان ساختمان به وجود می آیند و در نهایت شما مجبور به پرداخت هزینه لوله بازکنی خواهید شد. برخی از محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی ناشی از چربی ها و ذرات غذا کاربرد دارد و نوع دیگر برای رفع تجمع مو به خصوص در لوله های فاضلاب حمام و سرویس بهداشتی کاربرد دارند. مواقعی که لوله فاضلاب سینک ظرفشویی، حمام، سرویس بهداشتی و روشویی گرفته است، با محلول اسیدی لوله بازکنی رخشا می توانید در کمترین زمان گرفتگی لوله را باز کنید. بسیاری از افراد که به دنبال راه حل های فوری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و حتی برطرف کردن بوی بد چاه فاضلاب هستند، به سراغ لوله بازکن های شیمیایی معروف به اسیدهای لوله بازکنی می روند.

در این حالت باید از متخصصان لوله باز کن کمک بگیرید (و نه اسید لوله بازکنی!). در انتهای متن توضیح داده‌ایم که چطور برترین متخصصان شهرتان را با تنها چندکلیک پیدا کنید. حالا که می‌دانید یک لوله بازکن قوی اسیدی دقیقا چه بلای ناخوشایندی برای شما و سیستم لوله‌کشی ساختمان‌تان باشد، در این قسمت به شما می‌گویی چطور یک لوله باز کن خانگی قوی بسازید. محلول لوله بازکن اکتیو قویترین محلول لوله باز کن که جای خود را به خوبی درمیان مشتریان تثبیت کرده است. سپس مخلوط را درون لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام یا سرویس بهداشتی بریزید.

به طور معمول اکثر وقت هایی که لوله ها مسدود می شوند، می توان این مشکل را با فنر زدن برطرف نمود، اما بعضی وقت ها لازم است که مشکل به صورت جدی تری برطرف شود و مثلا باید چاه فاضلاب کل ساختمان تخلیه گردد. عمر رفع گرفتگی لوله فاضلاب توسط محلول های شیمیایی کوتاه مدت بوده به این علت که محلول های شیمیایی شوینده و لوله بازکن قادر به رفع گرفتگی کامل و لایروبی لوله فاضلاب همانند دستگاه فنر نمی باشند. نکته مهم این است که الان شما می‌توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی و با روش طبیعی، گرفتگی لوله‌ها را باز کنید، به همین علت می‌توانید هر چند باری که لازم است این کار را انجام دهید.

یک کیلو آهک را با 10 لیتر آب مخلوط کرده و تکان داده و از صافی رد کنید، سپس درون لوله فاضلاب بریزید. هرگز چربی یا روغن را داخل ظرفشویی نریزیم چون به مرور باعث ایجاد رسوبات سخت در لوله می شوند و به دیواره لوله ها می چسبند. سپس یک لیوان سرکه در مسیر لوله خالی کنید و درب سینک را ببندید تا گازهای ایجاد شده توسط این مواد از لوله خارج نشود دوباره 30 دقیقه منتظر بمانید.

قیمت لوله بازکنی با مواد شیمیایی