قیمت پی ال سی PLC خرید انواع PLC پی ال سی- آسام کالا

زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال یک، 10 میلی ثانیه و زمان تاخیر جهت دریافت سیگنال صفر، 10میلی ثانیه است. سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222 با کد 6ES7222-1HH32-0XB0 دارای 16 خروجی رله ای با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 200 وات برای Lamp load. سیگنال ماژول خروجی دیجیتال زیمنس SM 1222 با کد 6ES7222-1HF32-0XB0 دارای 8 خروجی رله ای با مشخصات، حداکثر قدرت سوئیچینگ 2 آمپر برای Resistive load و 200 وات برای Lamp load. وجود دو پورت PROFINET به‌عنوان رابط استاندارد، که در جاهای متفاوتی مانند جداسازی شبکه، اتصال دستگاه‌های PROFINET بیشتر و یا برای ارتباط پرسرعت به‌عنوان یک دستگاه I-device استفاده دارد از مزایای سری پی ال سی زمینس S به‌شمار می‌رود. ماژول‌های ارتباطی قابل ارتقای این سیستم، اتصال به سیستم‌های BUS و اتصال‌های نقطه به نقطه را ممکن ساخته‌اند.

قیمت پی ال سی PLC خرید انواع PLC پی ال سی- آسام کالا

تاکنون ده مدل PLC S7-200 به بازار عرضه شده است که شامل سری های 21x و 22x می باشند که امروزه استفاده از CPU های سری 21x تقریبا منسوخ شده است. تک ولتاژ استفاده از اطلاعات و محتوای این سایت به هر صورت غیرمجاز است. به دلیل اینکه استهلاک مکانیکی ندارند به عمر مفید سیستم به اندازه قابل توجهی افزوده می‌شود. رک و بیش از 300 ماژول و پروتکل شبکه مدباس RS485 را بصورت Built in و استاندارد پشتیبانی کند. به دلیل عدم وجود استهلاک مکانیکی، سیستم‌های PLC طول عمر بیشتری دارند همچنین هزینه‌های تعمیر و نگهداری آن‌ها بسیار پایینتر است. PLC با دارا بودن توابع دیباگ داخلی، عیب یابی و رفع ایراد سیستم را بسیار ساده کرده است.

حساب کاربری

در جهان مدرن، ما برای انجام بسیاری از فعالیت‌های اساسی خود از تولید برق گرفته تا تولید پارچه به ماشین‌های خودکار و اتوماتیک وابسته هستیم. فنآوری اتوماسیون، مقیاس تولید و نوآوری را بسیار گسترده‌تر نموده ‌است. با این وجود، رسیدن به سطح فعلی اتوماسیون بدون استفاده از دستگاهی به نام پی ال سی زیمنس امکان پذیر نخواهد بود. پی ال سی یا کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه‌ریزی، یک کامپیوتر صنعتی است که به‌صورت مداوم داده‌هایی را از دستگاه‌ها و واحدهای ورودی دریافت کرده و سپس با مطابقت دادن این داده‌ها با برنامه‌های سفارشی شده، برای کنترل دستگاه‌های خروجی تصمیم‌گیری می‌کند. دستگاه PLC می‌تواند داده‌ها را از نقاط ضبط خودکار داده‌ها مانند سنسورها و یا از نقاط ورودی انسانی مانند دکمه‌ها و سویچ‌ها دریافت نماید. به عبارت دیگر، پی ال سی یک کامپیوتر است که برای اتوماتیک‌سازی فرآیندهای صنعتی طراحی شده است.

  • کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها ، اغلب از این مدل استفاده می کنند.
  • افزون بر این در آن دسته از سیستم هایی که بر pc مبتنی است نیاز به قطعاتی از قبیل تایمر و کانتر و غیره بسیار کمتر از تابلوهای قدیمی است.
  • علاوه بر این باید بیان کنیم که در صنعت اتومبیل سازی هم کاربرد بسیار زیادی دارد.
  • زیمنس یک شرکت آلمانی با سابقه طولانی در توسعه و تولید محصولات اتوماسیون به‌شمار می‌رود.
  • علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی و گسترش بخش‌های این سری با استفاده از ماژول‌های متفاوت مهیا شده است.

به بیان دیگر، پس از معرفی PLC در دهه 1960 میلادی، این کامپیوترهای فشرده و بهینه به سرعت به یکی از مهم‌ترین اجزای فرایندهای صنعتی تبدیل شدند. PLCهای سری 1200 این شرکت، از قدرت و انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی میتواند تجهیزات مختلف در سیستمهای اتوماسیون صنعتی متنوع را کنترل نماید. در کنار این قابلیتها، ابعاد مناسب این plc باعث شده تا یکی از بهترین انتخابهای اتوماسیون کارهای صنعتی باشد. پی ال سی های سری 1200 زیمنس از سال 2013 شروع به طراحی و تولید انبوه شدند و به عنوان جایگزینی مناسب برای پی ال سی های سری 200 پا به عرصه گذاشتند.

در واقع باید بدانید که اتوماسیون صنعتی زیمنس یک پردازنده است که ارتباط بین دو نمونه plc را آسان تر می نماید. یکی از اصلی ترین ویژگی ‌های plc این است که دارای سی پی یو برای واحد کنترل مرکزی است. نسخه استاندارد سری S زیمنس می باشد که دارای کاربرد بسیار بالایی در صنعت می باشد.

پل ال سی های سری 5 اولین سری این محصول هستند که از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند و برای برخی از دستگاه ها کاربری می باشند. پی ال سی زیمنس در سیستم‌های کنترل و اتوماسیون صنعتی بسیاری از شرکت‌ها در صنعت خودرو، پلاستیک، صنایع شیمیایی، کوره‌های صنعتی ، متالورژی ، صنایع چوب ، سیستم‌های هشدار و هشدار ، صنایع غذایی، نیروگاه‌ها و بسیاری از شرکت‌ها و صنایع دیگر فعالیت می‌کنند قیمت پی ال سی . بنابراین یک مهندس برق یا اپراتور PLC باید نسبتاً با این برند و محصولات آن آشنا باشد. معمولاً در مصاحبه های شغلی، چنین اطلاعاتی می تواند سطح دانش، مهارت و تجربه فرد را نشان دهد .

پي ال سي زيمنس