قفسه کتاب درختی مدل درختی Eight اُدون چوب اُدون چوب فروشگاه کتابخانه

یکی از ملزومات زندگی افراد کتابخوان، کتابخانه، شلف و قفسه‌های دیواری است. کتابخانه‌های قدیمی، شامل یک فضای چهارگوش با طبقه‌های متعدد بودند؛ اما امروزه با روی کار آمدن انواع طرح‌های مختلف و دکوراسیون متنوع خانه، می‌توانید کتابخانه و شلف و قفسه‌های دیواری با شکل و شمایل مختلف را خریداری کنید. از مزایای ساخت قفسه های کتاب فلزی می توان به وزن کم و طراحی های متفاوت اشاره کرد. اگر به دنبال قفسه های مدرن هستید، این قفسه کتاب ها مناسب شماست.

کتابخانه فانتزی مدل پیرا اُدون چوب

بسیاری از افراد به علت کمبود فضا در منازل کوچک از خرید کتابخانه خودداری می‌کنند، در صورتی که باید دانست همیشه احتیاج نیست فضای بزرگی برای کتابخانه در نظر گرفت. نخستین معیار برای انتخاب قفسه کتاب که باید به آن توجه ویژه داشت، سایز و ابعاد قفسه است و بهتر است برای هر مکانی با توجه به ابعادی که دارد و مقدار استفاده ای که قرار است از قفسه شود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. از قسه کتاب های فلزی ، شیشه و ام دی اف بیشتر در دکوراسیون های مدرن تر با فضاهای کوچکتر استفاده می شود.

کتابخانه و قفسه فلزی مشبک مدل D-106

این یکی روش بدون زحمتی است برای شخصی که عشق فناناپذیر به کتاب‌ها دارد. آن‌ها نه تنها کتاب‌ها را صاف و ایستاده نگه می‌دارند بلکه زیبایی تندیس‌گونه‌ای به قفسه کتاب تان اضافه می‌کنند. شما می‌توانید نگهدارنده‌های کتاب متمایزی انتخاب کنید و حتی آن‌ها را با یکدیگر جفت کنید.

چوب دارای نقوش و رگه های طبیعی بوده و سطح آن رنگ پذیری خوبی دارد. قفسه های کتاب با طرح استاندارد یکی از المان های بزرگ و منفرد با مجموعه ای از قفسه های افقی و دیوارهای نگه دارنده است. این نوع قفسه های کتاب معمولا مستطیلی شکل و بلند هستند و در ساخت آن ها بیشتر از چوب بهره گرفته می شود.

قفسه های کتاب اغلب نقطه کانونی یک اتاق هستند؛ فرقی نمی کند که در اتاق نشیمن هستند ی در اتاق کودک یا در اتاق کار. نه تنها قفسه های کتاب به شما امکان می دهد با افتخار مجموعه خود را به نمایش بگذارید، بلکه بخشی از جلوه بصری و دکوراسیون فضای شما هستند. اما اگر تعداد کتاب‌ها کم است، می‌توانید از انواع شلف و قفسه های دیواری استفاده کنید.

محصولی بسیار زیبا و کاربردی که تاثیر مطلوبی بر روی دکوراسیون داخلی دارد . فواصل طبقات برای قرار گیری کتاب، زونکن و حتی وسایل تزیینی مناسب است . دارای پایه قابل تنظیم می باشد که امکان تراز نمودن بر اساس سطح محیط را ایجاد می نماید که به پایداری بیشتر کتابخانه منجر می گردد . هر کدام از قسمتهای کتابخانه نیز به صورت مجزا در سایت موجود است . کلیه محصولات در چوب فروش بصورت استاندارد در رنگ و ابعاد تولید می شوند که امکان هماهنگ نمودن با یکدیگر را دارند .

  • گلدان ها، سرامیک های رنگ روشن، بطری های کروی و ظرف های فلزی را امتحان کنید تا طراحی و ترکیب رنگ قفسه کتاب تان را به درستی انجام دهید.
  • قفسه های مختلفی وجود دارد که بسیاری از آنها قابل مونتاژ و قابل افزایش هستند.
  • چیدمان و دکوراسیون قفسه‌ کتاب و کتابخانهتاکیدی‌های زیبا و خاص به قفسه کتاب تان سبک می دهند.
  • از قسه کتاب های فلزی ، شیشه و ام دی اف بیشتر در دکوراسیون های مدرن تر با فضاهای کوچکتر استفاده می شود.
  • از این کتابخانه‌ی زیبا علاوه‌بر نگهداری کتاب، می‌توان برای نگهداری لوازم دکوری شخصی و کلکسیون‌های دوست‌داشتنی استفاده کرد.

این کتابخانه دارای چهارده طبقه می باشد که ارتفاع هر طبقه 28 سانتی متر و عرض هر طبقه 30 سانتی کتابخانه مدرن متر می باشد. در جهان امروز کمتر کسی پیدا می شود که در خانه خود هیچ کتابی نداشته باشد. حتی کتاب‌های الکترونیکی هم نتوانسته اند به طور کامل جای کتاب‌های کاغذی را بگیرند و کتاب‌های کاغذی هنوز هم طرفداران خود را دارند. حال اگر داخل خونه ما اشخاصی پیدا شوند که در حال آماده کردن خود برای کنکور باشند.نیاز ما را نسبت به کتابخانه افزایش میدهد. پس از انجام آن، از فاصله دورتر به آن نگاه کنید و یا این که عکسی بگیرید تا بتوانید در مورد ترکیب بندی آن قضاوت کنید. روکش ملامینه دارای سطحی ملامینه براق و همراه با درخشندگی و انعکاس نور بوده و ضخامت مناسب آن، در کنار استحکام و دوام بیشتر، نظر اکثریت را به خود جلب می‌کند.

قفسه کتابخانه

قفسه کتاب درختی مدل درختی Eight اُدون چوب اُدون چوب فروشگاه کتابخانه