دستگاه تصفیه آب اورجینال Aqua Care TX_2202 – Etbwater

فیلتر کربن پودری در مرحله ی دوم گاز ها و مواد شیمیایی مثل کلر و متعلقات آن را از بین می برد و باعث بهتر شدن بو و مزه ی آب می شود. که زمان دقیق آن هم بستگی به میزان آب ورودی به دستگاه و مدت زمان کارکرد آن دارد. این مشکل می تواند علت خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی نیز باشد. شرکت تصفیه آب خانگی تصفیه آسا نمایندگی انحصاری برند تایوانی مینروا و دستگاه های تایوانی مونتاژ ایران مثل سافت واتر و سی سی کا می باشد که تمامی این محصولات دارای گارانتی یک ساله ی شرکت هستند. جهت تعویض و یا خرید فیلترهای تصفیه آب تصفیه آسا می توانید با این شرکت تماس گرفته تا در اسرع وقت کارشناسان این شرکت به محل شما مراجعه نموده و ضمن خدمات تعویض فیلتر، از سرویس کامل دستگاه تصفیه آب هم بهره مند شوید. اگر تا به حال موفق به خرید این دستگاه نشده اید و نمی دانید که کدام نوع تصفیه آب را خریداری کنید.

آب پس از عبور از ممبران به دلیل فشار کمی که دارد وارد مخزن دستگاه می شود و اگر به مدت طولانی در آن بماند ممکن است بو و مزه ی بدی بگیرد. فیلتر پست کربن وظیفه ی از بین بردن بو و مزه ی بد آب درون مخزن را دارد و با تصفیه نهایی آب آن را وارد فیلتر بعدی می کند. اولین نکتهای که خریدار دستـگاه تصفیه آب با آن روبرو میشود، انتخاب میان دو مدل دستـگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی و دستـگاه تصفیه آب رومیزی است.

خرید دستگاه تصفیه آب

فیلتر های پروپیلن، کربن پودری، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و مینرال فیلتر هایی هستند که در تصفیه آب های زیر سینکی 6 مرحله ای وجود دارند. این دستگاه تصفیه آب پس از طی مراحل تصفیه آب به روش اسمز معکوس در مرحله ی هفتم با یک فیلتر قلیایی پی اچ را تنظیم می کند. با توجه به میزان مصرف و آلودگی موجود در آبی که دستگاه نصب به آن متصل است فیلترها باید تعویض شوند. یعنی هر آن چه از مواد شیمیایی باقی مانده در آب را از بین می برد به دلیل آن که منافذ ریزتری دارد. از انواع فیلترهای تصفیه آب برای حذف آلایندههای بیولوژیکی، ناخالصیها و مواد شیمیایی نامطلوب در آب و بهطور کلی از بین بردن مواد مضری که به سلامتی انسان آسیب میرساند، استفاده میشود.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی (aquajoy) دستگاهیست که کار اصلی آن حفظ سلامتی بدن شماست. این فیلتر از جنس سنگ های معدنی مثل کلسیم و پتاسیم است و آب با عبور از آن این مواد را به خود جذب می کند. این مواد، قابلیت جذب آلودگی خوبی دارند و قادرند ذرات حتی تا حدود 5 میکرون را هم از آب جدا کنند. فیلتر کربنی با آزاد سازی یون های مثبت و منفی باعث جذب کار به خود می شود و آن را از بین می برد. آب اسیدی برای بدن مضر است و باعث مشکلات زیادی برای بدن از جمله مشکلات گوارشی می شود. این فیلتر تاثیرات ناشی از ماندگاری اب در داخل مخزن را از بین برده و باعث بهبود طعم آب مصرفی می شود.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب این روش موثرترین فناوری است که امروزه در اکثر دستگاه های آب تصفیه کن خانگی استفاده می شود و قادر است ذرات و ناخالصی ها و املاح آب را تا 99.99 درصد از بین ببرد. این آب تصفیه کن از فیلتر تصفیه پروپیلن برای از بین بردن رسوبات، فیلتر کربن پودری برای حذف مواد شیمیایی و کلر، فیلتر کربن بلاک برای از بین بردن بو و مزه ی بد آب، فیلتر تصفیه آب ممبران آن برای حذف املاح و سختی آب ناشی از فلزات و مواد جامد، فیلتر تصفیه آب پست کربن برای از بین بردن بو و مزه ی بد آب درون منبع و فیلتر مینرال جهت حفظ مواد و املاح معدنی آب تشکیل شده است. حذف این مواد در مرحله ی اول باعث می شود تا به فیلتر های دیگر مخصوصا ممبران آسیبی وارد نشود. پمپ با فشار زیاد آب را وارد این فیلتر می کند تا املاح، نیترات، فلزات سنگین و باکتری ها و میکروب های آب کاملا از بین بروند سختی آب کم شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب

این فیلتر آب را از حالت اسیدی بودن خارج می کند و باعث افزایش ph آب می شود.خاصیت آنتی اکسیدانی به آن می دهد و ضد سرطان می باشد. این آب حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که برای سرکوب رادیکالهای آزاد و پیشگیری از سرطان بسیار موثر خرید دستگاه تصفیه آب هستند. زیرا این سیستم تصفیه آب با دارا بودن فیلتر ها ی کربنی و فیلتر ممبران تا 98 درصد ذرات معلق و ناخالصی های آب را از بین می برد و در کاهش سختی آب نیز موثر است.

بررسی فیلتر تصفیه آب

این فیلتر های تصفیه آب به دلیل این که منافذ بزرگ تری نسبت به ممبران اسمز معکوس دارند نمی توانند تمام مواد مضر آب را از بین ببرند و روشی موثر برای کاهش سختی آب نیستند. فیلتر های بالای دستگاه تصفیه آب که شامل ممبران و پست کربن و مینرال هستند عمر مفید بیشتری دارند. دستگاه آب تصفیه کن خانگی از مهم ترین نیاز های هر خانه ای است که می توان به وسیله ی آن آلودگی ها ی آب شهری را از بین برد و آبی بهداشتی و تصفیه شده نوشید.

لیست فیلتر های تصفیه آب

انواع فیلترهای تصفیه آب خانگی معمولا بسته به نوع دستگاه تصفیه آب، بین 6 تا 8 فیلتر متغیر است که هرکدام وظیفه خاصی در حذف ناخالصیها از آب به عهده دارند. این فیلتر در نهایت موجب می شود تا بو و مزه و رنگ آب بسیار بهتر شود. تعویض فیلتر های تصفیه آب 6 مرحله ای و یا هر دستگا ه تصفیه آبی نیازمند دقت و رعایت اصول فنی می باشد که بهتر است این کار را به کارشناسان فنی و تکنسین ها بسپارید تا به درستی فیلتر ها نصب شوند و مشکلی برای دستگاه پیش نیاید. تعویض فیلتر ممبران معمولا هر یک سال تا یک سال و نیم انجام می شود و بستگی به میزان سختی آب دارد. اما فیلتر شنی فایبرگلاس هم مثل هر دستگاه دیگری در کنار مزایای خود دارای ایراداتی نیز هست.

دستگاه تصفیه آب خانگی

همانطور که اشاره شد دستگاه های خانگی در برندهای مختلفی به بازار عرضه می شوند و همچنین با تجربیاتی که همه ما از خرید محصولات گوناگون داریم، همواره اعتبار و جایگاه برندها در بازار در افزایش قیمت محصولاتشان تاثیر مستقیمی دارد، یعنی هرچه جایگاه و اعتبار یک برند در بازارهای فروش افزایش می یابد، قیمت نهایی محصولاتش نیز در بازار فروش بدین ترتیب افزایش می یابد؛ اما فراموش نکنید که این کیفیت محصولات و رضایت خریداران است که جایگاه یک برند را در بازارهای فروش تعیین می کند. اینها همه نشانه های کیفیت و استاندارد دستگاه تصفیه آب خانگی واترسیف ، واترتک و سافت واتر است. به همین خاطر خرید بهترین و با کیفیت ترین این محصول از اهمیت زیادی برخوردار است. خرید تصفیه آب باید با توجه به نیازمندی های کاربرد مورد نظر شما انجام شود. دستگاه تصفیه آب به طور منظم و در فاصله سه ماهه به خدمات نیاز دارد و هر ساله باید فیلترها را تعویض شود.

اگر آب آلوده به باکتری می نوشید، موجودات زنده می توانند در دستگاه گوارش شما ساکن شوند و شروع و تکثیر و بیشتر شدن بکنند. تصفیه آب خانگی یونزه قلیایی یکی از انواع دستگاه های اسمز معکوس می باشد. در اینجا قصد داریم درباره انواع فیلترها و آموزش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب رومیزی، به روش ساده که هرکسی بتواند در منزل انجام دهد اطلاعاتی را ارائه دهیم . خب همراهان عزیز، تقریبا با اکثر مدلهای دستگاه تصفیه آب آکوآ آشنا شوید.