خرید و قیمت پنل ۱ متری داخل کابین آسانسور کد ۶۰۰۱ ترب

نمایشگر این شستی کابین آسانسور از نوع سون سگمنت می باشد . مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت ) به صورت تک کلید و یا دو کلید کنار هم و کالکتیو سلکتیو را دارد. شستی های احضار وظیفه فرمان دهی آسانسور جهت حرکت کابین به بالا و پایین را دارد .که در داخل کابین و در داخل طبقات کنار درب آسانسور نصب می گردد. شستی ها علاوه بر زیبایی در فریم و رنگ های متنوع و اشکال مختلف نمایش جهت و مطابق با هر سلیقه ای قابل ارائه می باشد. و به طور مثال بدنه شستی ها می توانند از جنس استیل برنز و آلومینیوم و سایر موارد طراحی شوند. قدیمی و فرسوده در اصفهان به سبب استقبال و همراهی شما با محصولات و خدمات…

پایه موتور

محل قرار گیری این مدل از پنل شستی آسانسور در داخل کابین بوده و از زیبایی و طراحی منحصر به فردی نیز سود می برد. همان طور که خواندید این دکمه ها در قسمت های مختلف دارای کاربردهای گوناگونی هستند. در واقع علاوه بر مواقع اضطراری جهت حرکت کابین به طبقه مورد نظر نیز بسیار کاربردی و البته ضروری می باشند. این پنل ها را در کنار دکمه های آسانسور قرار می دهند.

درب آسانسور

اما عموما در مکان های شلوغ و پر تردد کمتر از این مدل پنل ها استفاده میکنند و بجای آن از پنل های غیرلمسی استفاده میکنند.

بنابراین شستی های باید از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشند و از طرفی دیگر به دلیل اینکه پنل های که در کنار آسانسور در طبقات نصب شده اند و یا داخل کابین آسانسور هستند، در معرض دید مسافرین هستند، به همین علت باید از طراحی شیک و زیبایی نیز برخوردار باشد. نکته قابل توجه، هنگام انتخاب شستی مناسب با آسانسور باید توجه کنیم، تا اگر که منطقه دارای آب و هوای مرطوب است از شستی های ضد زنگ و استیل استفاده کرد، و یا در آسانسورهای صنعتی و پر تردد شستی های لمسی کاربرد چندان زیادی ندارد. پنل شستی آسانسور به منظور پیشگیری از وقوع حادثه در هر طبقه از ساختمان قرار می گیرد. این قطعه یکی از مهم ترین و ضروری ترین شاسی های موجود در آسانسور می باشد.

خرید و قیمت پنل ۱ متری داخل کابین آسانسور کد ۶۰۰۱ ترب

تولید انوع جدیدترین،بهترین و آخرین مدل شستی های داخل و بیرون کابین آسانسور با نمایشگر سون سگمنتی وLCD ریزشی و قیمت مناسب با گارانتی معتبر جام لیفت . یکی از آیتم هایی که برای افراد روشن دل، یا کم بینا در نظر گرفته می شود، ایجاد خط بریل در داخل آسانسور است. این قابلیت بر روی برخی از پنل های شستی وجود دارد، که نشان از اهمیت به این قشر از سایت جامعه است. تا این افراد بتوانند بدون مشکل و به راحتی از بالابرها استفاده کنند.

پنل یک متری استیل روکار

از سوي ديگرنمايشگرهايLCD ‏گرافيگي تک رنگ (معمولا آبي) قرار دارند که علاوه بر موارد فوق قادرند اطلاعات مفصلي نظير مودعملکرد آسانسور ، وضعيت باز و بسته شدن در، وضعيت بارگذاري کابين، تاريخ و ساعت و… را نمايش دهند . نمايشگرهاي رنگيRGB ‏با قابليتهاي پخش اسلايد يا سيگنال ويدئويي مي توانند در پس زمينه نمايش اطلاعات آسانسور ، به پخش اسلايد و يا تصاوير متحرک ، ويدئويي بپردازند. امروزه استفاده از اين قبيل نمايشگرهادر ساختمانهاي اداري و تجاري براي امور تبليغاتي مرسوم گشته است. نمايشگرهايي از نوع LCD ‏رقمي Latticeيا مدلهاي مبتني بر ديود نوراني (ماتريس نقطه اييا اصطلاحا ريزشي) در ميانه اين طيف قرار دارند. پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از ارتفاع، هواپیما، پله برقی و…

  • آسانسور های صنعتی نسبت به آسانسور های عادی معمولا دارای ظرفت بیشتری هستند و از موتور هایی با قدرت بالا تری استفاده میکنند.
  • نوین کیا تک با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های موجود در حوزه ی الکترونیک، مکانیک و کامپیوتر در پی آن است تا برای مشتریان خود تجربه بهره مندی از یک آسانسور با استانداردهای جهانی را فراهم آورد.
  • سگمنت آبی سفید و R100-R200 و انواع نمایشگر های مختلف CANBUS را دارد.
  • نام دیگر نمراتور نشان دهنده طبقات است.نمراتورها جزئی از شستی فرمان کابین و یا شستی احضار طبقه آسانسور محسوب می شوند.در گذشته این نمراتورها به صورت لامپی بودند.
  • قابليت نصب نمايشگر در اين پنل ها باعث شده تا مورد استقبال طيف گسترده اي از سلايق واقع شود.