خرید انواع دریچه بازدید تاسیسات و دسترسی,قیمت میراکالا

برای ساخت این دریچه ها، ابتدا شکل ظاهری آن توسط نرم افزار های دیجیتالی طراحی و سپس اجرای آن توسط دستگاه CNC برش خورده و سپس مونتاژ می شود و در آخر سطح آن با رنگ پی وی سی ضد آب پوشانده می شود. از جمله ویژگی و خصوصیات این دریچه ها می توان به نصب راحت و آسان، امکان تولید در مدل، رنگ، ابعاد و جنس متنوع اشاره کرد. فروش دریچه کولر , گروه صنعتی برسا تولید کننده دریچه تنظیم هوا … ابتدا گوشه‌ها و زوایای محفظه یا چاهی که قرار است دریچه روی آن قرار گیرد را از طریق گونیا بررسی کنید تا زوایای صاف و یکدستی را به دست بیاورید. این بخش بسیار مهم است به دلیل اینکه اگر زوایای ناصاف برش بزنید، بدون شک در نصب دریچه بازدید دچار مشکل خواهید شد. برای اینکه بتوانید این مشکل را برطرف نمایید به نکات زیر توجه کنید.

دریچه بازدید فن کویل مشبک

خرید انواع دریچه بازدید تاسیسات و دسترسی,قیمت میراکالا دریچه های دسترسی و بازدید همچنین برای ایجاد دسترسی در قسمت تأسیسات الکتریکی شامل دسترسی و بازدید کلیه رایزرهای برق، اف اف، تلفن، آنتن و سیستم های اعلام حریق، تابلوهای برق، جعبه های تقسیم و جعبه های کنترلی، شبکه کامپیوتر، سیستم های تلفن داخلی بکار برده میشوند. دریچه بازدید باید در انواع سایزها، رنگ ها و … در بازار وجود داشته باشد و طریقه ساخت آنها نیز آسان باشد تا در آینده در صورت نیاز موارد دیگر نیز بتوان سفارش داد. فروشگاه اینترنتی ابزارکده یکی از معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی در زمینه فروش انواع کانال فلکسیبل، کالاهای مرتبط با صنعت تهویه هوا، بست‌های فلزی، دریچه‌ها و…

کاربرد دریچه بازدید

دریچه تاسیسات پلاستیکی ساخت شرکت تهویه نو از جنس مواد پلیمریABS با چگالی بالا می دریچه بازدید باشد. دریچه‌های ورودی، چون از شناسه مشخص می‌شود، شیرهایی هستند که به‌عنواندرب ورودی محوطه یا قسمتی از ساختمان‌ها قرار می‌گیرند تا در صورت نیاز یا در شرایط اضطراریآن‌ها استفاده شود . این شیرها علاوه بر این به عنوان دریچه های ورودی نیز شناخته می شوند ، زیرا می توان از آنها برای دسترسی سریع و سریعبهبخش های مطمئن استفاده کرد.

تأسیسات آب و فاضلاب یک ساختمان ترکیبی از انواع لوله‌ها، اتصالات، سیفون‌ها و زانوها است که هرلحظه امکان نشتی، گرفتگی و پوسیدگی در این تأسیسات وجود دارد. بنابراین وجود دریچه‌های تأسیسات بخصوص در ساختمان‌های بزرگ یک امر اجتناب‌ناپذیر است. اول به خاطر اینکه در صورت خرابی تأسیسات، دیگر نیازی به تخریب بخش‌های از ساختمان نیست.

از همین روی ممکن است در آینده نزدیک پس از خرید شما با مشکل حقوقی روبرو شود. علت نام‌گذاری این نوع دریچه بازدید، وجود شیارهای گریلی 9 و 18 سانتیمتری می‌باشد که روی درب دریچه ‌ایجاد شده است. یک آپارتمان، برج، مرکز خرید و یا پاساژ بسیار بزرگ را در نظر بگیرید که صدها واحد مسکونی و تجاری در آن مستقر هستند. حمل دستی این زباله‌ها به دلایل متعددی ازجمله پخش بوی نامطبوع زباله، ایجاد آلودگی در فضای ساختمان، ایجاد سروصدای اضافی در ساعت‌های نامناسب شب و روز، وجود مشاعات و اعتراض ساکنین امکان‌پذیر نیست.

دریچه بازدید گالوانیزه (آهنی)

با توجه به این که قالب دریچه بازدید به صورت گونیا و نود درجه طراحی می گردد ، در صورت قناسی یا عدم گونیا بودن ، نصاب دچار مشکل خواهد شد و حتی از نصب دریچه بازدید ناتوان می گردد . درب دریچه بازدید پلاستیکی به صورت چفتی باز و بسته میشود و احتیاجی به قفل ندارد . بازدید فن کویل خطی ۳۰ درجه در دو نوع لولایی و وزنه ای ساخته میشود . یکی دیگر از دلایل استفاده از دریچه­های بازید، مرتب نگه‌داشتن محیط است. به‌منظور زیبایی بیشتر، می‌توان سوراخ پیچ را بر روی فریم دریچه تعبیه نکرد، تا نصب دریچه به روش اتصال پیچ خودکار از جداره درونی دریچه به چارچوب یا هر محل مناسبی که تعبیه شده انجام شود. همچنین می­توان شیار تهویه هوا بر روی بدنه درب دریچه ایجاد کرد تا ورود و خروج هوا صورت گیرد.

ابعاد 15 – 15 – 20 × 20 – 25 × 25 – 20 × 20 – 30 × 30 ساخته می شود. ابعاد استاندارد و قابلیت سفارشی‌سازی اندازه‌های دریچه وجود داشته باشد. لبه‌های افقی حفره را با لبه‌های افقی دریچه در یک راستا قرار دهید. با انجام این کار شما دیگر بیرون‌زدگی ندارید و دریچه به‌طور مناسب روی حفره چفت می‌شود. انجام این کار به شما کمک می‌کند تا دریچه‌ای با سایز کمی بزرگ‌تر داشته باشید.

  • همانطور که در مورد گل یا پله آن دریچه ها صحبت شد می توان در هر یک در حاشیه درب شیر و در داخل عناصر داخلی درب شیر قرار داد که مطابق با طراحی داخلی و مطابقت محل نصب و علاوه بر آن مطابق با سبک طراح یا خریدار است.
  • از این دریچه برای بازدید، بررسی و رفع مشکلات سیستم فاضلاب، گازرسانی، مخابرات و … استفاده می‌کنند.
  • دریچه بازدید تاسیسات در ساختمان ها جهت دسترسی بهتاسیسات مانند شیرآلات، لوله های آب، گاز و فاضلاب و ساختار برقی و مخابراتی قابل استفاده می باشد.
  • در این مورد، یک شیر توری لانه زنبوری روی درب شیر بازرسی فن کویل قرار می گیرد .
  • این بخش ها توسط دریچه بازدید دسترسی پوشانده میشود تا بازرسی اين نقاط، به سادگی و به راحتی ميسر شود.

دریچه های بازدید یکی از پرمصرف ترین نوع دریچه ها در دسترسی به تاسیسات می باشد. در ساختمان ها مکان هایی وجود دارد كه به صورت موردی و یا اضطراری باید مورد بازرسی قرار بگیرند. این بخش ها توسط دریچه بازدید دسترسی پوشانده میشود تا بازرسی اين نقاط، به سادگی و به راحتی ميسر شود.

مهمترین نکات در مورد ساخت دریچه بازدید کیفیت رنگ و ضخامت ام دی اف و همچنین استفاده از لولا و یراق آلات با کیفیت می باشد . پس از ساخت ، دریچه بازدید آهنی به وسیله ی رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده می شود . برای تولید دریچه بازدید ، ابتدا باید جنس دریچه بازدید مشخص شود و سپس اقدام به برش و ساخت دریچه بازدید شود . در مواردی کاربرد دارد که دستگاه نیاز به مکش هوا از زیر فن کویل را دارد . نکته مهم در هنگام خرید دریچه­های بازدید توجه به مواد تولیدی آن است و بهتر است در ساخت آن از آلومینیوم کوره‌ای استفاده شود تا طول عمر بالاتری داشته باشد. همانطور که می دانید جنس این دریچه ها از MDF می باشد و به دلیل شکل ظاهری زیبا و شکیل، طرفدار بسیاری دارد.