تسکو: تولید کننده قالب بتن و قالب فلزی مدولار

در بیشتر مواقع، جنس ورق استفاده شده در قالب فلزی، ورق آهن سیاه با ضخامت سه میلی متر است. البته در صورت نیاز، برای افزایش استحکام قالب، تسمه‌های فلزی و یا ورق‌هایی به ضخامت سه میلیمتر و در مواردی چهار میلیمتر به قالب فلزی اضافه می‌شود. برای مثال قالب بتنی که برای پروژه های عمرانی مسطح استفاده می شود از ۳ تا ۱۲ اینچ قابل تغییر است. زیرا بیشترین مقدار بتن در زیر بنای پروژه های عمرانی مسطح استفاده می شود.

شرکت سازه گستر مدحت

تسکو: تولید کننده قالب بتن و قالب فلزی مدولار

این نوع داربست از پایه های قائم و مهار های افقی در اندازه های مختلف تشکیل شده است. عضوهای قائم این نوع داربست ها در طول های سه، دو و نیم، دو، یک و نیم و یک متر تولید می شوند. قالب ها به همدیگر و همچنین اتصال قالب ها به کنج ها توسط پین و گوه انجام می شود. می تواند استراتژی مجموعه باشد به عنوان مثال استراتژی مجموعه ای تولید و فروش بالا با سود کم است ولی استرتژی مجموعه دیگر تولید کم با سود بیشتر باشد. تعهد و بهبود مستمر و پایبندی به تمام الزامات از جمله قانونی و اخلاقی را جزو وظایف خود و تمامی پرسنل مجموعه می دانیم که یکی از با اهمیت ترین ارزش های سازمانی ما است.

این املسیون یک لایه نازک را بر روی سطح قالب ایجاد می کند تا بتن به راحتی از قالب بتن سپنتا قالب جدا شود. به همین دلیل برای این امر مهم هیچ گاه از روغن های سوخته استفاده نمی شود. هدف ادیسون این بود که با فرآیندی ساده و قابل تکرار بتواند خانه های بتنی انبوه بیشتری را بسازد و فروش بیشتری داشته باشد. در نتیجه هدف او شکست خورد ولی این شکست هیچ ربطی به انتخاب مصالح مناسب نداشت. باور ما در شرکت بتن سازه ضمان بر این اصل استوار است که مناسب ترین راه حل برای اتمام موفق یک پروژه، استفاده از خدمات مناسـب می‌باشد.

  • بخش طراحی به پشتوانه تجربه و دانش و مهارت خود ، بهترین طرح ها را با توجه به نیاز های مشتریان ارائه میدهند .
  • ما این دانش فنی را برای توسعه محصولات و خدمات مناسب ارائه می‌دهیم به این ترتیب دانش ما به دانش بومی و یک مزیت تبدیل شده است و همه مشتریان ما در سراسر کشور از این مزیت بهره‌مند می‌شوند.
  • اگر از قالب فلزی موج دار در ستون استفاده کنید ستون حالت پیچیدگی به خود می گیرد و نمی توان دقیق شاغول کرد.
  • نبشی پانچ شده از نبشی پانچ شده یا همان نبشی صفر به جای کنج بیرونی استفاده می شود و دو پانل قالب فلزی بتن عمود بر هم را اتصال می دهد.

در ابتدای بتن ریزی ، بیشترین فشار یا وزن آن به تکیه گاه ها و سولجرهای قالب بتن وارد می شود . امکان استفاده مکرر را از قالب بتن برای مقاصد مختلف و به شرط حفظ استحکام و مقاومت های فیزیکی آن ، از ساخت و تولید مجدد قالب بتن ، پیشگیری کرده و در نهایت موجب صرفه اقتصادی و پرهیز از پرداخت هزینه های اضافی می گردد . هر چه قالب بتن دارای وزن مخصوص کمتر و متعلقات کمتر باشد ، برچیدن و نصب آن راحت تر وهمچنین نیاز به تجهیزات کمتری میباشد ، البته این عمل نباید باعث کاهش مقاومت استاتیکی قالب بتن در برابر فشار بتن شود .

قیمت خرید قالب فلزی بتن 10×200 | فروشگاه اینترنتی شهرآهن

وظیفه کارگران و ناظران در خط تولید این است که قالب بتن را طبق طرح ، ساخته و نصب کنند . و به منظور اطمینان از ایمنی واستحکام ، بازرسی ها و نظارت های دقیق در طول ساخت ، به طور مکرر و مرتب انجام گیرد . تمام اعضا و افراد باید به صورت یکپارچه و یک تیم منسجم عمل کنند که مهمترین هدف آن ، ایمنی محصول خروجی می باشد . فرو پاشی قالب بندی ، اصلی ترین و مهمترین نگرانی شرکت های دخیل در پروژه های ساختمانی بوده است . محصولات این شرکت ، همیشه به گونه ای ساخته می شوند که به سادگی امکان اتصال با یکدیگر را داشته و مهمتر از همه دارای مقاومت های برشی ، کششی و فشاری مناسب می باشند ، تا تحمل و مقاومت کافی در برابر نیرو ی فشار بتن حین بتن ریزی را داشته باشند .

بتن اکسپوز و ویژگی‌های بتن اکسپوز تسکو

کیفیت قالب ها و نیروهای ماهر شرکت می تواند باشد دستمزدی که پرسنل و کارگران ماهر دریافت می کنند نسبت به کارگران معمولی بیشتر است ، با پرسنل ماهر محصول نهایی کیفیت فوق العاده ای خواهد داشت. از آغاز فعالیت خود کیفیت را سرلوحه کار خود قرار دادیم تا گامی هر چند کوچک در توسعه مسیر صنعت راه و ساختمان در ایران برداریم. تا امروز بیش از 1000 شرکت پیمانکار و مجری طرح در پروژه‌های بزرگ ملی از قبیل راه و پل‌سازی، سدسازی و آب و محیط زیست، مسکن و انبوه‌سازی، نفت و گاز و پتروشیمی از محصولات و خدمات ما بهره‌مند شده‌اند.