بهترین منابع کمک درسی و تست یازدهم تجربی 3گام | ketabko

در پایه یازدهم این رشته، شاهد دروس فارسی 2، علوم تجربی و آزمایشگاهی 2، نگارش 2، تاریخ معاصر ایران، دین و زندگی 2، زبان انگلیسی 2، عربی و زبان قرآن 2، زمین شناسی، شیمی 2، فیزیک 2، ریاضی 2 و انسان و محیط کتاب کمک درسی یازدهم تجربی زیست می باشیم. بهترین منبع کمک درسی و تستی برای دانش آموزان متوسطدر درس دینی یازدهم تجربی کتاب آس دینی یازدهم گاجاست. می دونیم که دغدغه انتخاب و خرید کتاب های کمک آموزشی کنکور همیشه یکی از مهم ترین چیزهایی بوده و بخشی از ذهن و فکر شما رو درگیر می کنه. این رو هم میدونیم که نمیشه برای افراد مختلف نسخه واحد پیچید و به همه یک چیز رو توصیه کرد.

بهترین منابع کمک درسی و تست یازدهم تجربی 3گام | ketabko

این مجموعه با دربرگیری امکانات متنوع نظیر معرفی، بررسی و مقایسه کتاب‌های کمک درسی و بهترین منابع کنکور، تخفیف‌های جذاب و ارسال رایگان، توانسته است محیطی مناسب برای خرید را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم نماید. کتاب زیست شناسی یازدهم تجربی سری میکرو طبقه بندی کتابی بسیار محبوب در بین دانش آموزان است این کتاب از سه بخش درسنامه، تست و پاسخنامه تشریحی تشکیل شده است. زبان انگلیسی یازدهم تست مبتکران اناری سبز کتابی آموزشی و تست محور است. کتاب‌های کمک درسی در پایه یازدهم تجربی نیز با ارائه مطالب درسی به صورت مفصل و حل انواع پرسش‌های چهارگزینه‌ای و تشریحی از اهمیت بسیاری برخوردار است. در واقع انواع کتاب‌های کمک درسی یازدهم تجربی به دلیل تمرکز بر محورهای خاصی نظیر آموزش، حل تست و نمونه سؤال امتحانی، در رسیدن به موفقیت و کسب نتیجه دلخواه نقش بی بدیلی ایفا می‌نمایند.

کتاب پرسش های چهارگزینه ای فیزیک 2 یازدهم تجربی خیلی سبز

همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید… در ضمن مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد. برای درس عربی یازدهم 2 کتاب معرفی کرده ایم که در ادامه مقاله می توانید مشاهده کنید. همچنین مناسب رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می باشد.

  • ضمن آن‌که با کوتاه کردن فاصله میان ناشر و مصرف‌کننده و ارائه تخفیف، قیمت مناسب و مقرون به صرفه‌ای نیز در نظر گرفته است.
  • پک کتاب های کمک درسی میتونه گامی برای قبولی در آزمون کنکور سراسری و دریافت رتبه ی بالا باشه.
  • هدف ما بر دسترسی راحت مخاطبان به تمامی کتاب های زبان و منابع آیلتس و تافل، با بهترین کیفیت و حداقل قیمت قرار داده شده است.خرید آنلاین تمامی محصولات آموزشی زبان تنها با چند کلیک فراهم شده است.
  • را خریداری کرده و کتاب های خود را با ارسال رایگان درب منزل دریافت کنید.
  • دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند.

کتاب عربی یازدهم سری میکرو طبقه بندی توسط خدیجه علی پور تالیف شده است. ما در فروشگاه اینترنتی کتابانه با تهیه بهترین منابع آموزشی، کوتاه کردن فاصله بین ناشر و مصرف‌کننده و همچنین درنظرگیری تخفیف دوره‌ای و ویژه‌ای، امکان تهیه انواع کتاب های یازدهم تجربی را برای علاقه‌مندان محیا کرده‌ایم. مدارس دولتی ، مدارس غیر انتفاعی ، آموزشگاه های کنکور در سراسر کشور میتوانند با عقد قرارداد برای یکسال تحصیلی با تخفیف ویژه کتاب های مورد نیاز دانش آموزان را توسط بانک کتاب بیستک تهیه نمایید. هدف پایتخت کتاب ایجاد تجربه ای لذت بخش از یک خرید اینترنتی برای تهیه تمامی لوازم کمک آموزشی از مقطع پیش دبستان تا دوازدهم و کنکور میباشد.

تست زیست جامع کنکور ۱۴۰۲ خیلی سبز پینوکیو

فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه (خانه کتاب اسلامشهر) به عنوان توزیع کننده کتاب و محصولات فرهنگی تلاش دارد فاصله میان ناشرین و مصرف کنندگان را کمتر کند و امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از محصولات در هر مکان و زمان بدهد. کتابانه فرصت خرید کتاب را به صورت اینترنتی و غیرحضوری فراهم کرده است. دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند. تیم مشاوران 3گام، شما را تعیین سطح می کنند هم از نظر پایه علمی و هم از نظر روانشناسی و یادگیری و تست زنی و سپس به شما می گویند که جزء داوطلبان قوی هستید یا ضعیف. برای انجام تستهای روانشناسی و یادگیری در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام ثبت نام کنید و سپس به بخش آزمون ها بروید. اگه قصد خرید کتاب داری ولی نمیدونی چه کتابی برات مناسبه کافیه دایرکت اینستاگرام بهمون پیام بدی و سوالاتت رو بپرسی تا راهنماییت کنیم.

کتاب لغت و املا موضوعی نشرالگو چاپ 1401