بهترین اتاق فرار تهران + ۱۰ اتاق فرار برتر در تهران | allescape

مجموعه اسکیپ روم دات‌آی‌آر بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در سطح ایران است و در چهار شهر تهران، کرج، اصفهان و اهواز فعالیت می‌کند. این مجموعه هفت اتاق فرار ویژه، ۶ بازی کلاسیک (سه بازی به‌طور موقت تعطیل هستند)، سه بازی محیطی، سه اتاق فرار آنلاین و یک اسکیپ باکس است. باید به این مورد توجه کنید که تجربه هرکس در بازی اتاق فرار متفاوت می باشد و به عوامل متعددی بستگی دارد. از این رو بهترین اتاق فرار ترسناک وجود ندارد و همه چی بستگی به تجربه شما دارد. البته در مجله اسکیپ روم ما سعی کرده ایم که بهترین اتاق فرارهای کشور را جمع آوری کنیم. بسیاری از کسانی که بازی‌های مختلف اتاق فرارها را تجربه می‌کنند، به‌دنبال یک سیر داستانی و روایی هستند.

اتاق فرار آلا

در اتاق فرار گمشدگان شما در جزیره‌ای رمزآلود سقوط کرده‌اید و تنها یک ساعت فرصت دارید تا قبل از انفجار بمب با چالش‌های عجیب جزیره دست‌وپنجه نرم کنید و از آن فرار کنید. اسکیپ روم یا اتاق فرار یک بازی جهانی است که از سال 2007 از کشور ژاپن شروع شد . این بازی شبیه بازی های مجازی ولی واقعی اتفاق می افتد و خود افراد به عنوان کاراکتر یک بازی نقش آفرینی میکنند . هر اتاق با توجه به سناریو بخصوص خود یک بازه زمانی در اختیار شما قرار میدهد که با توجه به آن باید به هدف نهایی دست پیدا کنید و همه چیز به صورت حقیقی اتفاق می افتد . به عنوان یک جمع بندی می توان گفت، اصلی ترین اشتباه در اتاق فرار در عدم انجام کار گروهی است و به همین دلیل باید افراد مناسبی را انتخاب کنید. در نهایت با آگاهی کامل و با دید باز و تنها با این دیدگاه که قصد دارید در محیطی پر از هیجان معماهای متعدد را حل کنید و از بازی لذت ببرید، به این اسکیپ روم وارد شوید.

معرفی ژانرهای اتاق فرار و ۸ ژانر محبوب اسکیپ بازها

این مجموعه در حال حاضر دو بازی فعال در تهران و یک بازی در ایلام دارد. برای شرکت در اتاق فرار صوتی نوار ممنوعه باید کاغذ و خودکار داشته باشید؛ زیرا یادداشت کردن، سرنخ‌های متعددی به شما می‌دهد که برای نتیجه‌گیری به آن‌ها نیاز خواهید داشت. ممکن است برای یافتن برخی اطلاعات به جستجو در اینترنت هم نیاز داشته باشید.

چون افرادی که روحیه کار تیمی ندارند، در طول بازی تک رویی کرده و زمان بازی را با این رفتار خود به هدر می دهند. لذا پیشنهاد می کنیم افرادی که به عنوان هم گروهی انتخاب می کنید، حتما از قبل آنها را بشناسید تا در طول بازی با چالش مواجه نشوید. اشتباه در اتاق فرار در اغلب مواقع به دلیل عدم آگاهی از روند بازی و دستورالعمل ها بوده و برخی نیز به دلیل اشتباه در انتخاب افراد تیم است. در هر صورت تمام این اشتباهات به از دست دادن زمان و عدم موفقیت در بازی ختم خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با رایج ترین اشتباهات در اسکیپ روم ها در ادامه با اتاق فرار اسکیپ مستر همراه باشید. این اتاق فرار که در سال 1397 راه اندازی شده است، یکی از بزرگترین مراکز اسکیپ روم در اصفهان محسوب می شود.

  • به زودی در همین مجموعه از بازی جذاب و البته ترسناک شب سیزدهم نیز رونمایی خواهد شد.
  • شما، دوستان‌تان و فردی که قصد سورپرایز کردن آن را دارید، قبل از آغاز مهمانی درگیر یک بازی معمایی می‌شوید و به این ترتیب، خاطره‌ای متفاوت و به‌یادماندنی برای شما باقی خواهد ماند.
  • مدت زمان بازی در اتاق فرارها با توجه به نوع سناریو حدود ۶۰ تا ۹۰ دقیقه است و قابل تمدید نیست.
  • در این اتاق شما دائما صدای خنده­ دختر بچه‌ای را می شنوید که روحش در دیوارهای این اتاق‌ها گیر افتاده.
  • شما باید شش دانگ حواستان را جمع کنید و خوب بگردید تا بتوانید این سرنخ‌ها و ارتباطشان را با هم بفهمید و در نهایت در زمان خواسته شده، معما را حل کنید.

این روبه‌رویی ممکن است منجر به یک تجربه هیجان‌انگیز و به یاد ماندنی شود یا خاطره‌ای ترسناک و فلسفی را تم اتاق فرار برایتان رقم بزند. اکثر شرکت کنندگان اتاق فرار کابوس را یک اتاق فرار خیلی ترسناک توصیف می‌کنند. برای اینکه در بازی اتاق فرار کابوس شرکت کنید، باید لباس‌های راحتی بوشید. هفتمین مورد از لیست بهترین اتاق فرار تهران،‌ اتاق فرار کمپ آلفا است. تیم اسکیپ روم دات ‌آی‌ آر، بازی اتاق فرار کمپ آلفا را در سال ۱۴۰۰ طارحی و اجرا کرد. یکی دیگر از موارد لیست بهترین اتاق فرار تهران، اتاق فرار طهران ۱۳۴۶ است.

اتاق فرار قرارداد

بهترین اتاق فرار تهران + ۱۰ اتاق فرار برتر در تهران | allescape