اجرای کناف سقف دکور کناف کناف در دکوراسیون 09125754921

خود را در میان تمامی سازه های معماری (۱۰۰%) باز نماید و هر روز نیز در حال گسترش طرح ها و دکوراسیون های مختلف است. که با توجه به نوع سلیقه ، محیط اجرا ، و نحوه اجرا متفاوت می باشد. این شبکه فلزی به وسیله سیم های به اصطلاح نامرئی به سقف متصل شده و به صورت شبکه ای مربع شکل در خواهد آمد.

کف پوش های اپوکسی در دکوراسیون کف پوش های اپوکسی در دکوراسیون | پارکت و لمینت جهت مشاوره با شرکنت بازسازی ساختمان هیراد … بزرگترین نقطه ظعف سازه هایی که از فولاد ساخته میشوند مقاومت کم آنها در برابر حریق است و در زمان کوتاهی بعد از حریق پایداری خود را از دست میدهند و واژگون میشوند . طبق مقررات و استانداردهای ملی سازه های فولادی این ساختمان ها باید برای زمانی تعیین شده در برابر حریق مقاوم سازی شوند . کناف FM ترکیبی از خصوصیات دو کناف FR و MR بوده و به‌صورت همزمان دارای ویژگی ضد حریق و ضد آب است. از این رو استفاده از این نوع کناف در ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری با استقبال زیادی روبرو شده است. یک موضوعی که قابل اهمیت است باید صفحات گچی و سیمانی بعد از برش با رنده صاف و مسطح شوند و تمام سازه‌ها دقیق و درست برش داده شوند.

در چه صورتی کاهش ارتفاع سقف از طریق کناف هزینه نصب را افزایش ‌‌می‌دهد؟

از دیگر انواع سقفهای کاذب مشبک کناف میتوان از تایل های معدنی AMF با انواع کراس فیشر استراتوس، اکومین پلنت و… نام برد که کاربرد ضد رطوبت و حریق از مشخصات بارز آنها می باشد. البته جای قاب چهار چوب درب و پنجره نیز با استاد کلاف بندی شده و چهار چوب ها نصب می گردد.

شروع اجرای سقف کاذب کناف

صفحات روکش دار گچی که برای مصارف عمومی استفاده می شوند و از مزایای آن می توان به مقاومت در برابر رطوبت و آتش اجرای کناف سقف سوزی اشاره کرد. مصالح به کار رفته در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی است. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد. خدمات اجرایی کناف دارای تنوع و روش های متنوع و مختلفی است که در ادامه برخی از انواع این محصولات را برای شما معرفی و شرح می دهیم. شرکت مدرن سازان رادیس با هدف ترویج سبک سازی و مقاوم سازی در صنعت ساختمان و نهادینه کردن استفاده صحیح از مصالح سبک در مصارف مختلف از جمله نمای ساختمان ، سقف کاذب ، دیوار های داخلی و پیرامونی تاسیس گردید.

  • کابیت های گلاس شرکت معماری هیرادانا اجرای تخصصی کابینت آشپزخانه و دکور چوبی ساختمان کابیت های گلاس و اجرای ک …
  • در برخی شرکتها و منازل پس از گذشت چند سال ، سلیقه ها برای ایجاد فضایی جدیدتر ایجاب میکند که طراحی سقف تغییر نماید.
  • سطح این صفحات به وسیله بتونه و نوار مربوطه درزگیری شده به طوری که در انتها یک سطح پارچه و بدون درز خواهیم داشت که قابلت رنگ آمیزی و یا هر نوع پوشش نهایی دیگر را خواهد داشت.
  • البته شاید شنیدن این نکته نیز برای شما جالب باشد که می توانید این سقف ها را به هر رنگی که می خواهید در بیاورید.

این نوع صفحات سطح آلایندگی دود سیگار، فرمالدهید، بنزن، آمونیاک، هیدروکربن کلر و تری تیلامین را کم می کند. روی این صفحات سوراخ ها و شکاف هایی تعبیه شده که با جذب صدا شدت آلودگی های صوتی در منازل و مکان های اداری را کاهش می دهد. صفحات رو کش دار گچی مقاوم به آتش در قسمت هایی مانند تیر و ستون های فولادی استفاده می شود که باید در مقابل آتش و حریق مقاوم باشند. برای بازسازی سقف آپارتمان و منزل خود با کمترین هزینه، در اسرع وقت با بدادم برس تماس بگیرید.

اجرای سقف کاذب و کناف با استفاده از بهترین مواد اولیه:

اجرای کناف سقف دکور کناف کناف در دکوراسیون 09125754921

هنگامی که ملات گچ پوشش کناف گرفته (سفت شده) است دیگر نمی توان با اضافه نمودن آب آن را رقیق نمود و یا هم زد تا برای استفاده مجدد آماده شود و این ملات مناسب کار نمی باشد. گچ های ساختمانی هرچه درصد خلوص بیشتری داشته باشند به پوشش بیشتری دست پیدا می کنیم.محصولات گچی کناف دارای ترکیبی از گچ به حدود خلوص ۹۵% می باشندو این به مفهوم وجود میزان ناچیزی ناخالصی مانند کربنات ها و نمک در این محصولات تولیدی می باشد . صفحات روکش داری هستند که گچ آن ها حاوی الیاف فایبرگلاس و مواد مقاوم در برابر رطوبت م مقوای آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت پوشیده شده است . حالا شروع به نصب پانل ها به صورت عمود بر پروفیل های پنل خور می کنند. نکته اجرایی در این مرحله از اجرای کناف این است که پنل ها را به صورت حصیرچین اجرا کنند.