آموزش گام به گام صرافی کوینکس CoinEx + فیلم پینگی

شما بدون نیاز به فیلتر شکن میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و به معامله بپردازید. البته بایننس از صرافی هایی میباشد که ایران را تحریم نموده و هر IP که از طرف ایران قصد وارد شدن به حساب کاربری خود را داشته باشد آن را بلوکه میکند و دیگر نمیتواند وارد آن شود. در ابتدا خوب تحقیق کنید و با توجه به نیاز خود بهترین کیف پول را برای نگهداری بیت کوین های خود انتخاب کنید.

بخش درباره ما صرافی کوینکس

با پرداخت کارمزد کمتر در انجام معاملات سود بیشتری خواهید داشت. مراحل معاملات خرید و فروش در وب سایت صرافی کوینکس مشابه با همان عملیات در اپلیکیشن صرافی می باشد. مانند بسیاری از موارد مشابه، کاربران تنها باید آدرس ایمیل خود را تایید کنند یا به سراغ تایید شماره تلفن بروند تا هویت شان مورد تایید سایت قرار بگیرد. در صورتی که هویت تان در این صرافی تایید نشده باشد، باز هم امکان انجام معامله و برداشت را خواهید داشت. در واقع در این سطح می توانید تا 10 هزار دلار آمریکا را از حساب خود برداشت کنید.

  • بهتر است تا در آموزش ثبت نام در صرافی کوینکس نکته‌ای را با شما بررسی کنیم.
  • اگر نمی‌خواهید پول بیشتری وارد حساب مارجین کنید، کاهش ریسک با دریافت وام کمتر و انتخاب اهرم پایین تر نیز امکان دارد.
  • شما برای شروع و انجام معامله باید ارز های دیجیتال مورد نظرتان را از طریق یک پلتفرم جداگانه واریز کنید، به این دلیل که صرافی coinex امکان سرمایه گذاری با ارز های فیات را در اختیار کاربران اش قرار نمی دهد.

از آن جایی که تعداد این ارزها بسیار بالا است؛ صرافی که بتواند از بسیاری از آن‌ها پشتیبانی کند محبوبیت بیشتری به دست می‌آورد. تولد این صرافی در چین بود اما با توجه به قوانین سخت گیرانه‌‌ای که این کشور در زمینه ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین وضع کرد؛ صرافی بایننس به ژاپن مهاجرت کرد. ژاپن یکی از کشور‌هایی است که این ارزها را پذیرفته و در آن استفاده از انواع ارزهای دیجیتال رواج دارد.

  • پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال و جفت ارزهای اصلی.
  • شماره موبایل خود را بدون صفر وارد کنید و “Send Code” را بزنید.
  • پس از انجام سفارش، در صورتی که تمایل داشتید ارز را از سایت خارج کنید می‌بایست در بخش Wallet گزینه Withdraw را روبروی ارز مدنظر کلیک کنید و آدرس کیف پولتان را همراه با مقدار برداشت وارد کنید.
  • اکنون پس از صحبتی کوتاه درباره امنیت صرافی می‌خواهیم به بحث مهم آموزش ثبت نام کوینکس بپردازیم.
  • خوشبختانه دو صرافی «کوینکس» و «بایننس»، اقدامات امنیتی سرسختانه ای برای حفظ سرمایه معامله گران دارند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از این سایت در مورد صرافی کوکوین می باشد دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آموزش گام به گام صرافی کوینکس CoinEx + فیلم پینگی

اگر طبق پیش‌بینی شما قیمت بیت‌کوین قرار است در روند نزولی، ریزش کند و به 4000 USDT برسد. سپس بلافاصله یک پوزیشن فروش (شورت) به قیمت 6000 USDT برای 3 بیت‌کوین خود باز کنید. توجه داشته باشید پس از کلیک روی تأیید بهره‌ی وام شما محاسبه می‌شود. 0.1 درصد که به عنوان سود روزانه درج شده، برای 24 ساعت است.

معاملات شورت در اسپات کوینکس

در سایت رسمی این صرافی هیچ اشاره‌ای به تحریم کاربران ایرانی نشده است. البته که این موضوع همیشگی نیست و ممکن است در آینده شرایط عوض شود. اما با این حال در حال حاضر هیچ خبری از تحریم کاربران ایرانی توسط صرافی کوینکس نیست و چیزی در سایت این صرافی دیده نمی‌شود. توکن بومی صرافی کوینکس با نماد CET در بازار معرفی شده و در حال حاضر جایگاه ۵۴۶ را به خود اختصاص داده است.