آموزش کمک های اولیه | آموزشگاه آپادانا تبریز

✔️جمعیت هلال احمر دوره های آموزشی از جمله دوره کمک های اولیه را برگزار کرده که در این مقاله این دوره های آموزشی معرفی می شوند. فارغ التحصیلان این دوره های آموزشی پس از طی مراحل آزمون تئوری و عملی امکان دریافت گواهی نامه معتبر از سازمان هلال احمر کشور را خواهند داشت. سامانه اینترنتی صدور گواهی نامه های آموزشی با همین هدف تاسیس شده است که فراگیران با وارد کردن کدملی خود قادر به دریافت گواهی نامه  پایان دوره خواهند بود.

آموزش کمک های اولیه و تزریقات

با عضویت در سایت هلال احمر داوطلبان می توانند در دوره های آموزشی مختلف با استفاده از شماره همراه و رمز عبور خود ثبت نام و شرکت نمایند. با ورود به صفحه آموزش های مجازی هلال احمر، داوطلبان می توانند دوره مورد نظر خود را از میان دوره های موجود جستجو کرده و آن را انتخاب نموده و بر روی گزینه مشاهده کلیک نمایند. گفتنی است به شرکت کنندگان این دوره آموزشی در صورت موفقیت در آزمون گواهینامه ی آموزشی امداد و کمک های اولیه اعطا خواهد شد.

علاقه مندان به حضور در این دوره آموزشی می بایست نسبت به ثبت نام از طریق لینک ذیل اقدام نمایند. این دوره نیز به دو صورت حضوری و غیر حضوری به علاقه مندان ارائه می شود و هدف از برگزاری آن ایجاد آمادگی عمومی در برابر مخاطرات طبیعی از جمله سیل و زلزله، و مخاطرات غیر طبیعی مانند آتش سوزی، آلودگی هوا و حوادث رانندگی است. این دوره همانطور که از نام آن پیداست به صورت آنلاین آموزش داده می شود و سرفصل های آموزشی آن مشابه دوره حضوری است. تکیه بر بخش آموزش در این سازمان بسیار حائز اهمیت است و همانگونه که بیان شد دوره های آموزشی متنوعی از سوی این سازمان به صورت منظم در سرتاسر کشور برگزار می شود. «خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را به‌طور اتوماتیک از وبسایت دریافت کرده‌است، لذا
منبع این خبر، وبسایت «فارس» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۴۶۲۲۲۵ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید.

  • با ورود به صفحه آموزش های مجازی هلال احمر، داوطلبان می توانند دوره مورد نظر خود را از میان دوره های موجود جستجو کرده و آن را انتخاب نموده و بر روی گزینه مشاهده کلیک نمایند.
  • در این قسمت از مقاله نحوه ثبت نام دوره های آموزشی مجازی هلال احمر برای داوطلبان این دوره ها توضیح داده شده است.
  • به گزارش روابط عمومی موسسه پیام این کارگاه آموزشی با هدف ارتقای سطح آمادگی افراد در مواجهه با سوانح، حوادث و بلایای طبیعی ، با همکاری سازمان هلال احمر از تاریخ 15 تیر ماه آغاز و تا 25 تیر ادامه داشت.
  • فارغ التحصیلان این دوره های آموزشی پس از طی مراحل آزمون تئوری و عملی امکان دریافت گواهی نامه معتبر از سازمان هلال احمر کشور را خواهند داشت.
  • تنها افرادی موفق به دریافت مدرک پایان این دوره خواهند شد که در در این دو آزمون حداقل نمره 14 را کسب کرده باشند.
  • به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ محمود مظفری از اجرای کارگاه‌های سیار و برگزاری آموزش های یک روزه در دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان‌ها در روز جهانی کمک های اولیه، خبر داد.

سازمان هلال احمر با برگزاری دوره های آموزشی حضوری و مجازی شرایطی را فراهم آورده است که هر فرد با توجه به شرایط و امکانات خود قادر به شرکت در این دوره های آموزشی سودمند باشد. هزینه دوره کمک های اولیه چقدر است؟ با توجه به سر فصل های هر دوره هزینه های آن متغییر است. بنابراین بهترین کار این است که برای اطلاع از هزینه دوره ها با مرکز مورد نظر در ارتباط باشید. در بخش های بالا با تمامی سر فصل های ارائه شده در کلاس های کمک های اولیه آشنا شدید توجه داشته باشد در خصوص کلاس کمک های اولیه در تهران حتما بهترین و معتبر ترین مراکز موجود در شهر خود را انتخاب نمایید.

قابل توجه پرسنل کمک پرستاران جهت اخذ مدرک کمک های اولیه از جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

کارآموز گرامی لطفا از لینک پایین فرم نام نویسی و پذیرش در دوره را دانلود کنید و پس از پر کردن اطلاعات مربوطه آن ، فرم را با خود در روز نخست به مدرس دوره تحویل دهید. نکته آخر اینکه دوره کامل کمک‎‌های اولیه از ۶ بخش مجزا تشکیل شده که این دوره، نخستین بخش از آن است. اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

آموزش کمک های اولیه | آموزشگاه آپادانا تبریز