آموزش صرافی کوینکس به صورت گام به گام + ویدئو استاد ترید

توجه کنید که با هر بار روشن و خاموش کردن مودم یا اینترنت گوشی خود آیپی شما تغییر می یابد. البته سایت کوینکس برای این تغییر آیپی، مشکل خاصی برای شما ایجاد نمی کند و این نمونه برای شما اتفاق افتاده احتمالا در دفعات بعد پیش نمی آید. به احتمال بالا امکان بازیابی وجود ندارد ولی با این حال با پشتیبانی کوینکس که در سایت این صرافی قرار دارد، ارتباط بگیرید و مشکل ایجاد را توضیح دهید. آیا سفارش استاپ لاس برای ۲۵ لایت کوین باقیمانده اجرا خواهد شد و یا سیستم سفارش استاپ لاس را با توجه با اینکه بنده فقط ۲۵ لایت کوین دارم کنسل می کند . پیشنهاد ما این هست که برای آموزش انواع دیگر خرید و فروش ها در دوره آنلاین پیشرفته کوینکس ما شرکت کنید. شما می توانید برای دریافت رمز یکبارمصرف علاوه بر شماره همراه خود، با فعال کردن TOTP Authentication نیز رمز دوم خود را دریافت کنید.

کارمزد کوینکس

آموزش صرافی کوینکس به صورت گام به گام + ویدئو استاد ترید

در آخر با کلیک بر روی گزینه “Submit” مراحل برداشت رمز ارز مدنظر را نهایی کنید. اگر حساب کاربری ندارید برای شروع پروسه ثبت‌نام اطلاعات خواسته شده در هر فیلد را وارد کنید. میزان واریز رمز ارز در صرافی بای بیت هیچ محدودیت حداقلی ندارد، اما برای برداشت رمز ارز از صرافی محدودیت حداقلی اعمال شده است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از آموزش صرافی کوینکس فارسی با موبایل دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

✔️خیر، نیاز نمی باشد با آی پی ایران هم می توان ثبت نام نمود که در متن مقاله توضیحاتی در این مورد آورده شده است. ViaBtc امروزه جزو بزرگ‌ترین استخرهای ماینینگ دنیا محسوب می‌شود و بیش از 17 هزار ماینر در آن مشغول به کار هستند. جالب است بدانید که حتی کشورهای عراق، سومالی، یمن و دیگر کشورهایی که همیشه در لیست سیاه صرافی‌های بزرگ قرار دارند، در این صرافی تحریم نیستند. سلام جا داره از مطالب خوبتون و آموزش فوق العاده تون تشکر ویژه کنم.

صرافی کوینکس چه ارزهایی دارد؟

اطلاعات خواسته شده را مطابق با پاسپورت به زبان انگلیسی وارد کنید و Done را بزنید. در صفحه باز شده به دنبال گزینه account level بگردید و روی آن کلیک کنید. در پنجره جدیدی که باز می شود به شما یک ویژگی کدضدفیشینگ را گفته و به شما تذکر داده که این کد ضد فیشینگ را حتی به پشتیبانان و کارشناسان صرافی هم نباید بگویید. 60 ثانیه زمان می برد تا ایمیلی از طرف صرافی برای شما ارسال شود. آخرین تنظیم امنیتی، کد ضدفیشینگ است که با هم آن را بررسی می کنیم.

کد یکبار مصرف را که کپی زدید، همانند تصویر بالا در محل مربوطه بنویسید و در نهایت روی بعدی کلیک کنید. توصیه ما به شما دوستان گرامی این است که از فعال کردن این گزینه خودداری کنید که بعدا اگر خط شما گم یا مسدود شد و یا هر اتفاقی برای خطوط ایران افتد، شما به مشکل برنخورید. روی ایمیلی که از طرف coinex برای شما آمده، کلیک کنید.

امکان استفاده از انواع کارت های بانکی جهانی، برای خرید و فروش ارز دیجیتال را دارید. توجه داشته باشید که هرگاه از قسمت Security حساب کاربری کوینکس استفاده کنید یک محدودیت زمانی جهت استفاده از این برنامه مطابق تصویر زیر اعمال خواهد شد. در ادامه آموزش ثبت نام کوینکس با گوشی به بررسی برخی نکات در مورد امنیت کوینکس خواهیم پرداخت.

آموزش واریز ارز به کوینکس صرافی CoinEx یا انتقال به آن: