آشنایی با سقف کاذب و انواع آن شركت ساختمانی آسمان خراش

محصولاتی که در این سقف ها به کار میروند به عنوان عایق حرارتی عمل کرده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کنند. همچنین به دلیل قرار گیری بین فضای اتاق و سقف از تبادل گرمایی بین محیط بیرون و داخل جلوگیری می کند. حتی برای خانه های قدیمی نیز می توان سقف کاذب به کار برد و از این طریق نمای آن را زیبا کرد. سقف مشبک پی وی سی که از تایل‌های پی وی سی و پروفیل‌های سپری تشکیل شده است.

آشنایی با سقف کاذب و انواع آن شركت ساختمانی آسمان خراش

سقف کاذب ممکن است پس از چند سال تغییر رنگ داده یا لکه دار شود. اگر سازه کاذب درست اجرا شود، می تواند مصرف سوخت در ساختمان را به حداقل برساند. اتصال پروفیل ‌های ناودانی آلومینیومی به سقف کاذب لمبه آلومینیومی.

برای مثال، اجرای طرح کناف سقف آشپزخانه به صورت ترکیبی با چوب از محبوب ترین آنها به شمار می آید. شایان ذکر است که طرح سقف كاذب آشپزخانه با توجه به میزان نور ، ابعاد ، موقعیت آشپزخانه و… از مواردی که در سقف كاذب آشپزخانه باید بدان توجه ویژه ای داشت ، هارمونی و هماهنگی سقف با دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه ، ابعاد آشپزخانه و … بدین منظور می توان از انواع سقف کاذب آشپزخانه مدرن ، سقف كاذب آشپزخانه ساده ، سقف كاذب آشپزخانه رنگی و… سقف کاذب نوعی پوشش جدید بر روی سقف اصلی در محیط داخلی ساختمان است.

  • برای مشاوره،با شرکت بخش فروش سقف کاذب GST تماس با شرکت های ارائه دهنده لازم را بگیرید.
  • نبشی ها را دور تا دور دیوار محلی که قصد نصب سقف کاذب را دارید نصب کنید.
  • این نوع سقف، پوشش نصب شده زیر سقف اصلی ساختمان است که علاوه بر جنبه زیبایی، برای پوشاندن تاسیسات ساختمان مانند لوله ها و سیم کشی های برق مناسب می باشد.
  • عواملی وجود دارند که سبب تغییر در قیمت سقف کناف می شوند از جمله این عوامل می توان به قیمت گچ، قیمت مصالح زیرسازی سازه، دستمزد اجرا و قیمت مصالح درزگیری اشاره کرد.
  • از سوی دیگر همچنین به جهت داشتن مواد پی وی سی در آن دارای خواص آنتی باکتریال است هم هست و همچنین خط و خش هم روی آن وجود ندارد.
  • سقف های کاذب از مواد مختلفی مانند تخته سه لا، پانل گچی، پی وی سی و فلزی ساخته می شوند که با طرح های مختلف در بازار موجود هستند.

اصولاً آکوستیک یک نوع ایزوله صوتی است که با مصالح مختلف ساخته می‌شود. این لایه در سالنهایی که نباید صوت تولید پژواک نماید مورد استفاده قرار می‌گیرد مانند سالن‌های سینما، اپرا یا سالن‌های سخنرانی. این ورقه‌ها که به نام آکوستیک در بازار معروف است به وسیله کام و زبانه به همدیگر متصل می‌شود و آن را به‌وسیلهٔ سنجاق‌های مخصوصی شبیه به سنجاق ماشین دوخت به زیرسازی چوبی سقف متصل می‌نمایند. به همین دلیل است که تراز بودن قسمت چوبی زیر آکوستیک از مهم‌ترین مطالب سقف کاذب است. امکان اجرای سقف كاذب در طرح های متنوع، یکی از مزیت های استفاده از این نوع سقف می باشد.

مرکز فروش سقف کاذب کجاست؟

علاوه بر آن ایمنی آن در برابر زلزله بالا است و اجرای آن نیز به سرعت و به آسانی سقف کاذب صورت می گیرد. گاهی این سقف ها برای تاکید بر یک نقطه از منزل مانند میز نهارخوری اجرا می شود که این کار ایده ای بسیار جالب و چشمگیر است. زیرا سقف کاذب به گونه ای ساخته اند که در برابر هوای سرد مقاومت بالایی داشته باشند. همچنین در سایت ما می توانید انواع مدرن طرح سقف ها را مشاهده کنید. البته گاهی نیز می توان طرح مورد نظر را سفارش داد و بر روی پارچه طراحی کرد.

انواع سپریGST

برای مثال ضخامت سقف کناف در قیمت آن تفاوت ایجاد می کند پس مطمئن شوید که برای چه ضخامتی چه قیمتی پیشنهاد شده است. در این نوع سقف از ورق روغنی، ورق گالوانیزه، گالوانیزه رنگی و ورق آلومینیوم استفاده می شود و در انواع ساده، سوراخ دار ریز و سوراخ دار درشت در بازار مصالح ساختمانی عرضه می شود. دامپا این پوشش سقف سبک و عایق بوده و از سرعت نصب بالا برخوردار است.

قیمت سقف کاذب پذیرایی همانند سایر سقف ها به نوع و جنس مصالح به کار رفته در ساخت آن وابسته می باشد. به طور مثال از بین انواع سقف کاذب سالن پذیرایی ، نوع چوبی آن از گرانترین انواع سقف كاذب محسوب می گردد. از این رو گاهی به منظور کاهش هزینه های مربوط به اجرای سقف كاذب چوبی ، تنها در بخشی از فضای سقف از چوب استفاده می گردد و به صورت ترکیبی با سایر مصالح اجرا می شود. اجرای سقف کاذب در آشپزخانه موجب افزایش زیبایی بصری فضای آن می گردد. پوشاندن لوله های تاسیسات یکی از مهم ترین مزیت های اجرای سقف کاذب سرویس بهداشتی محسوب می شود.

اگه قصد تعویض کابینت داری، کابینت سازهای معتبر شهرت رو بهت معرفی میکنیم تا ازشون قیمت بگیری و انتخاب کنی